BUDO-PLAST - Luksusowe wanny z drzwiami i brodziki bezprogowe

REFERENCJE OD KLIENTÓW

Poniższe referencje wystawione przez klientów firmy BUDO-PLAST przedstawiają produkowane przez Nas wanny z drzwiami oraz brodziki bezprogowe (niskoprogowe) jako produkty najwyższej jakości dostępne w atrakcyjnej ofercie cenowej.2011.04.14 - Iwonicz Zdrój - "UZDROWISKO IWONICZ" S.A.

Wanna ELEGANCE PLUS znajduje się na wyposażeniu uzdrowiska Iwonicz S.A. od ponad dwóch lat.
Jest ona wyposażona w system dysz do hydromasażu.
Użytkowana jest do wykonywania zabiegów z zakresu hydromasażu kończyn dolnych oraz hydromasażu połowiczego. Do chwili obecnej wykonano ok. 3,5 tysiąca zabiegów ...

lek. med. Robert Śliwowski

Kliknij tutaj aby przeczytać pełną referencję specjalisty z zakresu rehabilitacji medycznej !!!2016.08.22 - Piotr Sobolewski - serwis ALLEGRO.PL - miasto Pisz

Transakcja bezproblemowa. Gorąco polecam sprzedającego. Szybka wysyłka, miły kontakt, towar spełniający moje oczekiwania.

Piotr Sobolewski2015.10.24 - serwis ALLEGRO.PL

Takie zakupy to wielka przyjemność i satysfakcja. Doskonale zabazpieczona przesyłka. Bardzo miły kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Serdecznie dziekuję i pozdrawiam.

ALLEGRO - anna-722015.08.26 - serwis ALLEGRO.PL

Serdecznie polecam firmę "Z.P.-H. BUDO-PLAST", doceniam firmę za profesjonalną obsługę klienta oraz sprzęt wysokiej jakości.

ALLEGRO - Marta Szyszko2015.04.15 - serwis ALLEGRO.PL

Wanna z bocznymi drzwiczkami dla osób niepełnosprawnych jest solidna, elegancka i dobrze zabezpieczona przy transporcie. Poza tym transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.

ALLEGRO - Jaks472015.02.22 - SZCZECIN

Z mojej strony chciałam podziękować firmie Z. P.-H. "BUDO-PLAST" za pomyślnie przeprowadzoną transakcję, uczciwość, świetny kontakt, szybką i bezproblemową realizację zamówienia, a także indywidualne podejście do klienta. Wanna również spełnia nasze oczekiwania, a także jest zgodna z opisem internetowym. Na pewno można polecić Państwa firmę następnym klientom.

Małgorzata Wołkowska2014.08.25 - WARSZAWA

Kupiłam wannę z otwieranymi drzwiami w firmie BUDO-PLAST i stwierdzam, że spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest estetycznie wykonana i funkcjonalna. Po otwarciu drzwi umożliwia spokojne i bezproblemowe wejście tak jak do kabiny prysznicowej, nawet przy dużych ograniczeniach ruchowych. Polecam.

Grażyna S.2014.08.04 - POZNAŃ

Dzień Dobry Państwu. Jestem posiadaczem wanny z drzwiami “ELEGANCE” - Waszego produktu. Wannę zamontowano mi na przełomie kwietnia i maja. Jestem osobą niepełnosprawną z dysfunkcją kończyn dolnych. Do wanny mogę sobie wchodzić bez przeszkód. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Dziękuję też szefowi Panu Zbigniewowi Lasek za pomoc przy wyborze i zakupie odpowiedniego modelu wanny do mojej łazienki.

Jacek Pluta2012.10.24 - ALLEGRO

Sprzedający mimo niezależnego od siebie przypadku losowego stanął na wysokości zadania. Wanna przyszła w terminie, jest przepięknie i solidnie wykonana a cena bije na głowę konkurencję. Bardzo dziękuję za udaną transakcję. ABSOLUTNIE POLECAM!!

Artur Płonka2012.07.13 - PODKARPACKIE

Chciałam wyrazić bardzo pozytywną opinię na temat obsługi klienta przez firmę BUDO-PLAST. Zamówienie zostało zrealizowane i dostarczone bardzo szybko. Produkt - brodzik 90/90 jest w bardzo przystępnej cenie i jest bardzo dobrej jakości.

Anna Wiślińska2011.05.30 - Warszawa

Zakup wanny z drzwiami był najlepszą inwestycją dla moich ponad 80-letnich rodziców. Ponieważ mój ojciec ma zwyrodnienie stawu biodrowego i silne przykurcze w łydkach, od jakiegoś czasu praktycznie przestał się myć. Dopiero kupno tej wanny pozwoliło mu na powrót do normalności. Także mama jest bardzo zadowolona.
Montaż wanny jest niezbyt skomplikowany, nie wymagał od nas rujnowania całej łazienki - wystarczyło wyjąć starą, tradycyjną wannę i włożyć nową. Dodatkowym atutem tej wanny jest wygodne siedzisko. No i oczywiście cena jest bardzo konkurencyjna w porównaniu do produktów tego samego typu proponowanych przez innych producentów.
Gorąco polecam ten zakup - nie warto się męczyć, trzeba sobie ułatwiać życie - szczególnie na starość. Szkoda tylko, że tak mało osób wie o możliwości zakupu takiego udogodnienia - może przydała by się jakaś reklama w gazetach albo TV?
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z całego serca.

PS. Z transportem też nie było problemu, producent załatwił kompetentną firmę przewozową w bardzo dobrej cenie.

Anna Gałecka-Babisz2011.04.28 - Wrocław

Kupiłem wannę ELEGANCE jeszcze przed świętami a otrzymałem pierwszego dnia zaraz po świętach. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tego wogóle a tymczasem już po montażu samej wanny przyznam, że zakup był trafiony a cena naprawdę atrakcyjna.

Piotr Parchatko2011.04.13 - Kraków

Wanna ELEGANCE PLUS jest rewelacyjna. Podobna wanna w innych firmach kosztowałaby około 15tys. zł a tymczasem otrzymałem komfortową i luksusową wannę z systemem hydromasażu. System sterowania to bajka nawet jak na potrzeby mojej żony :)

Tomasz Kłoczko2011.04.07 - Poznań

Wannę zakupiłam w marcu a otrzymałam po około 10 dniach roboczych. Byłam lekko poddenerwowana ale ostatecznie po montażu wanny MODERN w mojej łazience i pierwszym jej użytkowaniu okazała się strzałem w 10-tkę. Rewelacyjna to chyba za mało powiedziane w stosunku do tego produktu. Polecam każdemu kto potrzebuje wanny z łatwym dostępem, siedziskiem a przy okazji niskie zużycie wody jest jej niepodwarzalnym atutem.

Karolina Kowalik2011.03.25 - Chełm

Idealna dla mojej babci, która ma już ponad 70 lat i potrzebowała wanny z niskim progiem dostępu.

Janusz Gajos2011.03.20 - Warszawa

Doskonała w codziennym użytkowaniu i bezkonkurencyjna pod względem cenowym w całej Polsce.

Sylwester Ślązak


Page Ranking Tool for BUDO-PLAST