BUDO-PLAST - Luksusowe wanny z drzwiami i brodziki bezprogowe

POLITYKA PRYWATNOSCI

1. Firma BUDO-PLAST Z.P.H., właściciel strony www.budoplast.com nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez użytkowników strony www.budoplast.com (zwanej dalej "Stroną Budo-Plast")

2. Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z 1997 roku) Budo-Plast nie będzie przekazywał adresów e-mail, adresów korespondencyjnych i innych danych o osobach korzystających z serwisu, osobom trzecim.

3. W przypadku danych przekazywanych przez użytkownika w trakcie wypełniania formularza zamówienia dane te mogą zostać wykorzystane wyłącznie do przesłania zamówionego towaru pod wskazany przez użytkownika adres.

4. Polityka prywatności stron zewnętrznych, do których odnośniki znajdują się na stronie Budo-Plast jest regulowana osobnymi postanowieniami. Staramy się upewnić, że polecane przez nas strony utrzymują równie wysokie standardy ochrony danych osobowych, aczkolwiek nie możemy przyjąć na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek informacje, które postanowisz ujawnić na stronach innych niż www.budoplast.com.

5. BUDO-PLAST Z.P.H. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności.

6. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z administratorem serwisu: e-mail: webmaster@budoplast.com

E-mail: info@budoplast.com

Page Ranking Tool for BUDO-PLAST