BUDO-PLAST - Luksusowe wanny z drzwiami i brodziki bezprogowe

OFERTA PODSTAWOWA

W naszej podstawowej ofercie znajdą Państwo następujące modele wanien z drzwiami: IMPRESSION, ELEGANCE, SENSATION, MODERN oraz brodziki bezprogowe serii COMFORT.

Oferta ta została stworzona specjalnie na potrzeby tych z Państwa, którzy cenią sobie produkty funkcjonalne i eleganckie, nie zajmujące dużej przestrzeni użytkowej, a jednocześnie dostępne w bardzo korzystnej cenie.

OFERTA PREMIUM

Dla Klientów najbardziej wymagających przygotowaliśmy specjalną ofertę PREMIUM poszerzoną o modele wanien ELEGANCE PLUS, SENSATION PLUS, MODERN PLUS, które posiadają zainstalowany komfortowy system hydromasażu.

Produkty w tej ofercie dostarczają wielu niezapomnianych chwil relaksu i odprężenia. Kojące działanie hydromasażu wpływa na nasze ciało niczym naturalna odnowa biologiczna, wydobywająca z głębi naszego ciała pokłady pozytywnej energii, która przywraca siły, poprawia zdrowie i samopoczucie.
Wystarczy poświęcić kilka minut na kąpiel w jednej z Naszych wanien, a spostrzeżecie Państwo natychmiast, że Wasz dobry nastrój i energia emanuje na wszystkich w Waszym otoczeniu.

OFERTA PODSTAWOWA firmy BUDO-PLAST
OFERTA PREMIUM firmy BUDO-PLAST
Page Ranking Tool for BUDO-PLAST